• Bursam Mobilya / Yusuf BAŞTÜRK

  20 yıldır mobilya sektöründe yer alan firmamız 2 yılda çok daha farklı noktalara geldi Bir Fikir Ajans sayesinde yeni bir yüze yeni bir kurumsal kimliğe büründük. Kurumsal İmajımızı yansıtan bir internet sitemiz ve şirketimizi tam anlamıyla özetleyen bir sloganımız oldu. Onların ailesine katılmaktan, birlikte yol almaktan çok mutluyuz.

 • Bursa Üretime Destek / Engin BALKAN

  Bizler firmalara hizmet ve çalışma arkadaşları götürürüz. Bir yerde bir eksik varsa üretime destek ekibi olarak sorunları gideririz fakat geç olmadan anladık ki daha çok ihtiyaca çözüm üretmek için daha çok bilinmeli ve aranıldığımızda bulunmalıymışız. Bir Fikir Ajans ailesiyle tanışmamız da bu şekilde oldu. Onlar sayesinde internetteki yerimizi sağlamlaştırdık ve hizmetimizi çok fazla noktaya ulaştrmayı başardık. Çok teşekkür ederiz.

 • Baysem İnşaat / Akın SEMİZOĞLU

  İnşaat sektörüne girdiğimiz zaman eksik olan birşey farkettik, yapmış olduğumuz ve yapım aşamasında olan projelerimizi tanıtacağımız bir web platformu Bir Fikir Ajansı bulduk ve hizmetimizi en iyi şekilde aldık. Kendilerine teşekkür ediyoruz.

 • Mobizzi / Bilal SEMİZOĞLU

  Firma oalrak e-ticaret sitemizi yaptırmış fakat bir satış grafiği yakalayamamıştık. Bir Fikir Ajans ile E-Ticaret yönetiminde anlaştığımızdan beri gelir modülümüz ve hizmet kalitemiz artan bir ivme kazanmaya başladı ve o şekilde de devam etti. Kendileriyle iş ortaklığı yürütmek büyük keyif.

 • Köfteci Eşref / Eşref GÜÇ

  İnegölümüzün meşhur köftesini ve et mangalın damaklarda kalan lezzetini en iyi temsil eden firmalardan biriyiz fakat eksik olan bunu kurumsal bir kimliğe bürümek ve internet ortamında da en güzel şekilde kimliğimizi yansıtmaktı. Bir Fikir Ajansa bize kattıkları kurumsal değerler için teşekkür ediyoruz.