Bir Fikir Yazılım & Ajans olarak bizler firmaların bu platformda boy göstermeleri ve ürünlerini kitlelerle buluşturmaları için E-Ticaret çözümleri sunuyoruz. İki şekilde gerçekleştirdiğimiz bu hizmette hazır paket sistemlerimiz ve isteğe bağlı özel yazılımlarımız mevcut.

2014 yılı itibariyle Türkiyede satın alınmış 30 bin e-ticaret sitesi mevcut, aktif olarak 17 bin, gerçek anlamda getiri sağlayan ise çok az sayıda E-Ticaret sitesi bulunmakta. Bu istatistiklerden de anlaşıldığı üzere mesele satın almak değil bu işi sürdürebilmek işte bu noktada işleyişinizi en verimli hale getirmek için E-Ticaret yönetimi gerçekleştirmekte olan profesyonel bir destek almanız gerekmekte. Bir Fikir Yazılım & Ajans olarak yapmış olduğumuz E-Ticaret sitelerinin aynı zamanda satış odaklı yönetim desteğini de vermekteyiz.

Doğru ve etkili satış teknikleri, sosyal medya yönetimi,seo yönetimi, adwords hizmetleri, reklam alanlarının belirlenmesi vb. süreçte karşımıza çıkacak işlerin planlamasını belirleyerek zamanla satış çıtasını yükselten bir grafikle E-Ticaret sitenize hayat vermekteyiz.