“Bazıları her şeyi olduğu gibi görürler ve “neden” diye sorarlar. Biz ise her şeyi asla olmadığı biçimde hayal ederiz ve “neden olmasın” diye sorarız.”
![](img/content/serhatekebil.jpg)
Serhat EKEBİL
Serhat EKEBİL
![](img/content/serhatekebil.jpg)
Başarılı projelerin altına imzasını sevdiği çalışma arkadaşlarıyla attığını söylesede fikirleri projeleri bambaşka boyutlara taşır.O bizim dahi kurdumuz.
![](img/content/hakaytaydas.jpg)
H.Akay TAYDAŞ
H.Akay TAYDAŞ
![](img/content/hakaytaydas.jpg)
Programsa program, uygulamaysa uygulama. Hem yazar, hem oynatır. Web tede, windows tada, mobilde de döktürür. O bizim Dev Adamımız ;)
![](img/content/gokhanede.jpg)
Gökhan EDE
Gökhan EDE
![](img/content/gokhanede.jpg)
Samimiyeti, güleryüzü ve iş bitiriciliği ile her projenin fitilini ateşleyen sonunda yüzleri güldüren işlere imzasını atan adam. Onsuz projeler monoton geçer :)
![](img/content/utkupazarcik.jpg)
Utku PAZARCIK
Utku PAZARCIK
![](img/content/utkupazarcik.jpg)
Arandığında bulunur olmak; gerçek hayatta çok başarılı olamadığı bir konu olmasına rağmen, yaptığı çalışmalar web sitelerinizde kusursuz başarı sağlamaktadır. Wanted man :)
![](img/content/gokhanakgun.jpg)
Gökhan AKGÜN
Gökhan AKGÜN
![](img/content/gokhanakgun.jpg)
Yeri geldi telefonda robot yönetti, yeri geldi hanımlara yemek tarifleri öğretti. Mobile da sınırları zorladı o bizim Dahi ve aynı zamanda Fanatik Mühendisimiz.
![](img/content/erolcetin.jpg)
Erol ÇETİN
Erol ÇETİN
![](img/content/erolcetin.jpg)
Yakışıklı, karizmatik aynı zamanda zeki ne ararsan onda. Sizi en iyi şekilde temsil edecek, her şekliyle düşüncelerinizi bizlere aktaracak biri. Onunla çalışmaktan keyif alacaksınız ;)
![](img/content/ferhatsenol.jpg)
Ferhat ŞENOL
Ferhat ŞENOL
![](img/content/ferhatsenol.jpg)
Sizlerin farkına varamadığı güzellikte fotoğrafladığı estanteneleri, ürettiği yazılarla süsyelerek içeriklerinizi en güzel hale getirir. Gösterin yeter o çeker halleder :)
![](img/content/gizemcabukyurur.jpg)
Gizem ÇABUKYÜRÜR
Gizem ÇABUKYÜRÜR
![](img/content/gizemcabukyurur.jpg)
Bir fikriniz mi var bırakın o bunu görsel bir şölene çevirsin firmanızın karakterini grafiklerde yaşatsın.O kanatsız Meleklerimizden :)